Ajax ekspresno zavrnil ponudbo Barce za Tadića

La liga 29. Jan 20201:58 > 7:27
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Uprava Ajaxa iz Amsterdama je brez pomislekov zavrnila ponudbo Barcelone za Dušana Tadića, tako da srbski reprezentant v zimskem prestopnem roku ne bo zapustil ekipe iz nizozemske prestolnice, poročajo tamkajšnji mediji.

Manuel Queimadelos Alonso/Getty Images

Katalonski nogometni velikan je v izkušenem srbskem reprezentantu Dušanu Tadiću videl popolno zamenjavo v napadalnem delu svoje ekipe za Luisa Suareza, potem ko se Barca z Valencio ni uspela dogovoriti za prestop Rodriga.

Povezano

Klub iz Nou Campa je 31-letnega Tadića želel pripeljati na 6-mesečno izposojo, medtem pa uprava Ajaxa ni želela niti slišati o morebitnem kasnejšem prestopu v vrste Barcelone. Vodilni iz vrst aktualnega nizozemskega prvaka ob koncu zimskega prestopnega roka ne želijo ostati brez svojih igralcev in želijo obdržati vse člene moštva.

Tadić je leta 2018 iz Southamptona prestopil v Ajax, v tej sezoni pa je na 20 tekmah v domačem prvenstvu dosegel osem zadetkov.