Zidane: Slab prvi polčas? Moja napaka.

La liga 2. Feb 20202:19 > 2:21
Aitor Alcalde, Getty Images Sport

Real Madrid je v soboto dobil bitko za Madrid in z 1:0 premagal Atletico, trener kraljevega kluba Zinedine Zidane pa je po derbiju kljub zmagi izpostavil slab prvi polčas njegove ekipe.

Edini gol na tekmi je dosegel Karim Benzema, ki je tako poskrbel, da bo Real tudi po tem koncu tedna ostal na prvem mestu La Lige.

Nisem zadovoljen s prikazanim v prvem polčasu. Za slabo igro ne krivim igralcev. Prevzemam odgovornost. Zato sem zamenjal Isca in Kroosa, lahko pa bi zamenjal tudi druga igralca. Postavitev s petimi v zvezni vrsti nam je v preteklosti koristila, tokrat pa ne. V drugem polčasu smo zaigrali bolje. V vseh segmentih igre smo se dvignili. Zasluženo smo osvojili tri točke. Ne moremo vedno igrati dobro vseh 90 minut,” je po tekmi razlagal Zidane.