Sergia Romera lovita Villarreal in Real Sociedad

La liga 6. Feb 202015:47 > 15:49
Mike Hewitt/Getty Images

Argentinec Sergio Romero je na Manchester United pogodbeno vezan za 18 mesecev, v želji po igranju pa bi se lahko izkušeni vratar že po koncu te sezone preselil v Španijo.

Rezervni vratar rdečih vragov se je znašel na seznamu želja dveh klubov iz La Lige. Poleti bosta ponudbo zanj pripravila Villarreal in Real Sociedad, Romero pa bo zagotovo zelo zagret za spremembo okolja, saj je pri Unitedu že od leta 2015 le rezerva sijajnemu Špancu Davidu de Gei.

Oba španska kluba sta po poročanju lokalnih medijev že povlekla prve poteze v lovu na Romera, ki se v svoji karieri še ni preizkusil v La Ligi. Romero je do danes branil za argentinski Racing, AZ Alkmaar, Monaco in Sampdorio. Prav iz Sampdorie je leta 2015 prestopil k Manchester Unitedu. V tej sezoni je branil na 10 tekmah, a niti enkrat ni dobil priložnosti v Premier ligi.