Zidane: Nisem naredil napake pri sestavi ekipe

La liga 7. Feb 20200:31 > 0:36
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Real je s porazom na svojem igrišču proti Realu Sociedadu izpadel iz kraljevega pokala, toda trener Zinedine Zidane meni, da ni naredil napake, ko je sestavil ekipo brez nekaterih standardnih članov začetne enajsterice.

“Mislim, da nisem naredil napake pri sestavi ekipe. Na igrišče sem poslal ekipo, za katero sem verjel, da se bo prikazala v dobri luči. Nasprotnik je odigral dobro. Vse delamo skupaj v tem klubu. Skupaj smo zaslužni za zmage in delimo krivico za poraze,” je ob presenetjivem porazu dejal Zinedine Zidane.

Real je proti ekipi iz San Sebastiana, ki je zmagala s 4:3, odigral brez prvega vratarja Thibaouta Courtoisa, Raphaela Varana, Casemira, Garetha Bala in Luke Modrića, ki je v igro vstopil v nadaljevanju.