Škandal v Barci? Predsednik Bartomeu s podlimi potezami

La liga 17. Feb 202016:05 > 16:30
David Ramos/Getty Images

Vodilni mož Barcelone Josep Maria Bartomeu je po poročanju španskih medijev najel podjetje, ki je ustvarilo številne profile na socialnih omrežjih, da bi blatilo igralce Barcelone.

Španski časnik Mundo Deportivo poroča o podlih potezah predsednika Barcelone Josepa Marie Bartomeua. Slednji naj bi po nekaterih informacijah podjetju nakazal celo milijon evrov. Agencija je ustvarila številne profile na Facebooku in Twitterju, s katerih so številni plačanci blatili priljubljene člane katalonskega ponosa, ki so pogosto imeli pripombe na klubsko vodenje.

Žrtve podlih igric predsednika Barcelone so bili Messi, njegova žena Antonella, Pique, Xavi, Puyol, Guardilola in še bi lahko naštevali.

Razlog? Bartomeu naj bi ukazal, naj ga v tej zgodbi prikažejo kot pozitivnega člena. Prek lažnih profilov so se o njemu pisale samo lepe stvari, za številne neuspehe pa so prek lažnih profilov želeli okriviti druge.