Juventus pripravlja ponudbo za Marcela

La liga 27. Mar 202012:24 > 12:25
David Ramos/Getty Images

Marcelo je trenutno poškodovan. Brazilec se je poškodoval na tekmi z Betisom, nekaj dni pred izbruhom pandemije v Evropi. Levi bočni branilec tako ni izpustil niti ene tekme.

V letošnji sezoni Marcelo ni vedno prva izbira Zidana. Minutažo je primoran deliti z soigralcem Mendyjem. Priložnost za njegove usluge je tako zavohal klub iz Torina.

Da bi Marcelo lahko po letošnji sezoni zamenjal sredino, poroča tudi španska Marca.

Trener Juventusa Maurizio Sarri lahko na položaju levega bočnega branilca računa na Alexa Sandra, a številni v klubu menijo, da je Marcelo boljša izbira. Pri prestopu slednjega bi lahko posredoval tudi njegov veliki prijatelj, Cristiano Ronaldo.

31-letniku pogodba z galaktiki poteče leta 2022. Juventus je Marcelu, ki v kraljevem klubu igra že 14. sezono, pripravljen nameniti 4-letno pogodbo.