Enrique: V Barci sem pustil vrata odprta

La liga 27. Mar 202017:43 > 17:46
Getty Images/Denis Doyle

Selektor španske nogometne reprezentance Luis Enrique ne izključuje možnosti, da v prihodnosti ponovno sede na klop katalonskega velikana.

Luis Enrique je bil trener Barcelone med leti 2014 in 2017. V tem času je osvojil 9 lovorik.

Mislim, da lahko ponovno postanem trener vsakega kluba, ki sem ga vodil v preteklosti. Povsod sem pustil vrata odprta. V Barci sem preživel prelepa leta in vedno bom za to hvaležen. Srečen sem, da sem v tem klubu preživel toliko časa,” pravi 49-letni strateg.

Luis Enrique je v svoji karieri branil  barve Reala in Barcelone.

Streteg, rojen v Gijonu, se je na položaj selektorja Španije vrnil novembra. Zaradi osebnih razlogov se je trenerskemu stolčku odrekel za 5 mesecev.

Evropsko prvenstvo v nogometu je prestavljeno za eno leto.

Optimalno se bomo poskušali pripraviti za Euro. Nikoli nisem skrival, da je cilj osvojiti turnir,” je dejal Enrique.