Barca ima načrt kako na Camp Nou zvabiti Neymarja

La liga 1. Apr 202023:42 > 23:44
Alex Caparros/Getty Images

Napadalec Barce Antoine Griezmann bi lahko poleti odšel k PSG-ju, kot del plačila za brazilskega virtuoza Neymarja.

Bruna Prado, Getty Images Sport

Katalonski klub želi po zgolj eni sezoni prekiniti sodelovanje z Griezmannom. Francoz niti slučajno ne igra slabo, njegove predstave so zelo borbene in srčne, a treba je priznati, da še ni zablestel v polnem sijaju. Blaugrana pa kot kaže nima veliko potrpljenja.

Barca želi Griezmanna poslati na Park Princev kot del plačila za Neymarja. Slednjega si v dresu Barcelone želijo videti navijači, predvsem pa se za prestop Brazilca angažira Lionel Messi.

PSG je sporočil, da je Neymar naprodaj za 150 milijonov evrov. Barca želi PSG-ju nakazati 50 milijonov evrov, ostali del kupnine pa bi po mnenju Kataloncev moral pokrivati Griezmann. Če se Parižani s tem ne bodo strinjali, bo Barca Francoza poskušala za 100 milijonov prodati drugemu klubu. S tem bi si zagotovila kapital za Neymarja.

Jasno, strinjati se bo moral tudi 29-letni Francoz, ki je v La ligi za Barco prispeval 8 zadetkov in 4 podaje.

Barca se zanima tudi za Lautara Martineza. Inter je sporočil, da je Argentinec naprodaj za 111 milijonov evrov. Zaradi pandemije koronavirusa in verjetne finančne krize, lahko sklepamo, da bodo cene morebitnih prestopov močno padle.