Čistka pri Realu: Na spisku 11 nogometašev

La liga 22. Apr 202011:48 > 11:55
Luka Jović
Francois Nel/Getty Images

Španski časnik Sport je poročal, da bodo pri Realu letos poleti dodobra prenovili ekipo.

To bi nekako pomenilo, da bodo Madridčani na trg dali nogometaše za katere menijo, da ni prostora v ekipi. Na spisku pa so tudi takšni, ki so v klub prišli pred kratkim.

Prednostna naloga uprave je prodaja Garetha Balea, Jamesa Rodriqueza in Mariana Diaza poroča Sport. Na spisku nezaželjenih sta tudi Brahim Diaz in Alvaro Odriozola

Toda tu se seznam še ne konča. Pri Realu bodo skušali kupca najti tudi za Luko Jovića, Ederja Militaa in Alphonsa Areolo

Prizanešeno pa ni niti tistim najbolj standardnim igralcem. Za Luko Modrića, Marcela in Lucasa Vasqueza pri Realu v primeru ponudbe s strani drugih klubov, visoke odškodnine ne bodo zahtevali.