Iniesta: Barca bi morala z Messijem večkrat osvojiti LP

La liga 21. Maj 202010:52 > 10:53
Mike Hewitt/Getty Images

Legendarni nogometaš Barcelone Andres Iniesta meni, da je katalonski klub v eri Lionela Messija prevečkrat razočaral v ligi prvakov. Iniesta je prepričan, da bi morala blaugrana z Messijem na zelenici večkrat osvojiti evropski naslov.

Denis Doyle/Getty Images

Messi je z Barcelono osvojil štiri evropske naslove, zadnjič se je to zgodilo leta 2015.

Leo je že dolgo v Barceloni, v tem obdobju pa je klub v ligi prvakov slavil štirikrat. Kljub vsem uspehom menim, da bi morali z ekipami, ki so igrale na Camp Nouu, in z Messijem na zelenici osvojiti še kakšen evropski naslov več,” je kritičen Andres Iniesta, ki še dodaja: “Vendar to je nogomet. Tukaj je še veliko drugih ekip, konkurenca je neverjetna.

Iniesta je za blaugrano igral kar 16 let. V obdobju med 2002 in 2018 je na 674 dosegel 57 golov, pred dvema letoma pa se je preselil na Japonsko, kjer igra za Vissel Kobe.