Zidane: Želimo naslov, to je v našem DNK

La liga 21. Maj 202019:36 > 19:39
Aitor Alcalde, Getty Images Sport

Trener Real Madrida Zinedine Zidane verjame, da so njegovi varovanci zelo željni uspeha in verjame, da se lahko skupaj s soigralci na koncu sezone veseli naslova državnih prvakov.

Organizatorji si prizadevajo, da bi se La liga lahko nadaljevala 12. junija.

Kraljevi klub 11 krogov pred koncem za vodilno Barcelono zaostaja za 2 točki.

“Veseli smo, ker ponovno treniramo. Še bolj bomo srečni, ko bomo začeli igrati. Mislim, da se bo to kmalu zgodilo,” meni Zidane.

“Pred nami je še 11 prvenstvenih krogov. Želimo osvojiti prvenstvo, zmagovalno mentaliteto ima klub v svoji DNK,” trdi francoski strateg.

Real je nazadnje La ligo osvojil leta 2017. Galaktiki so v zadnjih 11 letih 2-krat osvojili državno prvenstvo. Barceloni je to uspelo kar 8-krat.

V kolikor bosta največja španska kluba na koncu sezone imela enako točk, si bodo, zaradi boljšega medsebojnega izkupička, prvenstveno zvezdico pripeli nogometaši belega baleta.