AS: Zidane meni, da Hazard in Vinicius nista združljiva

La liga 23. Maj 202011:36 > 11:39
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Športni časnik As razkriva razmišljanje Zinedina Zidana. Trener Reala meni, da bosta Eden Hazard in Vinicius Junior le stežka sodelovala.

Hazard in Vinicius še na nobeni tekmi nista zaigrala skupaj. Španski časnik poroča, da Zidane ne vidi načina, po katerem bi lahko omenjena nogometaša kvalitetno sodelovala.

Hazard bo skorajda zagotovo v nadaljevanju sezone standardni član Real na levem krilu. Zaradi številnih poškodb Belgijca je na tem položaju večji del sezone igral Vinicius.

Navijači Reala upajo, da bo Zidane znal poiskati rešitev. Mnogi menijo, da bi se Brazilec dobro znašel tudi na desnem krilu. Videli bomo, v kakšni smeri bo razmišljal francoski strateg.

Kraljevi klub iz Madrida 11 krogov pred koncem za 2 točki zaostaja za vodilno Barcelono.