Umtiti kot del plačila za Lautara?

La liga 24. Maj 202012:47 > 12:54
Octavio Passos/Getty Images

Že dalj časa je jasno, da želi katalonski velikan razpoložljiva sredstva usmeriti v nakup Lautara Martineza. Klub iz Milana želi zanj vrtoglavih 111 milijonov evrov. Barca nima takšnega kapitala, zato si želi, kot del plačila, v prestop vključiti še kakšnega igralca.

Pred nekaj tedni se je govorilo, da bi kot del plačila Barca na San Siro lahko poslala Artura Vidala, Nelsona Semeda in Carlosa Aleno. Danes je španski medij objavil novo morebitno ime.

Katalonski Sport poroča, da bi v Inter lahko prestopil Samuel Umtiti. Franscoski osrednji branilec ima na Camp Nouu precej nedefiniran status. Vodstvo kluba zaupa njegovim kvalitetam, a skrb vzbuja kronična poškodba kolena. Videli bomo, če bo Interju ponudba zanimiva. Antonio Conte ima na voljo nekaj izjemnih osrednjih branilcev – Škiniara, Godina in De Vrija.

Barcelona vrednost Umtitija ocenjuje okoli 30 milijonov evrov.