Juventus se zanima za Dembeleja

La liga 25. Maj 20208:55 > 8:58
Alex Caparros/Getty Images

Španski Mundo Deportivo poroča, da se Juve zanima za nogometaša Barcelone Ousmana Dembeleja.

Barcelona se že dolgo časa zanima za igralca Juventusa Miralema Pjanića. Katalonci si želijo, da bi si usluge bosanskega vezista zagotovili z menjavo igralcev in ne z dragim nakupom. Najprej se je zdelo, da bo blaugrana v zameno za Pjanića v Torino poslala Arthurja, toda Brazilec želi ostati v Kataloniji. Kluba iščeta nove rešitve.

Stara dama se zanima za Nelsona Semeda, v igri pa je tudi Dembele. Barca je Borussiji zanj odštela devetmestno številko, a 23-letni krilni napadalec astronomske vsote ni upravičil. Njegov razvoj so v prvi vrsti ovirale poškodbe.

Kluba se pogovarjata o možnosti, da bi drug drugemu posodila igralca. Na Camp Nou bi potemtakem prišel Pjanić, Dembele pa bi šel na posojo k Juventusu. V kolikor bi se zadeva obnesla, bi prišlo tudi do dokončnega prestopa. Juventus bo pred tem preveril zgodovino Dembelejevih poškodb, ki bo v primeru prestopa zagotovo prestal podrobne zdravniške preglede.