Nogometaši Seville so se udeležili zabave

La liga 25. Maj 20200:05 > 0:05
Aitor Alcalde/Getty Images

Nogometaši Seville so v soboto prekršili pravila karantene. Naslednji dan so se javno opravičili.

V nedeljo je bilo odkrito, da so pravila karantene prekršili Lucas Ocampos, Franco Vazquez, Luuk de Jong in Ever Banega. Na družbenih omrežjih se je pojavila fotografija, na kateri je razvidno, da se je omenjena četvorica udeležila zabave.

Rad bi se opravičil, ker smo napravili napako in s tem škodovali ugledu kluba. Opravičujem se klubu, soigralcem, trenerjem in vsem drugim v klubu,” je zapisal Ocampos.

“To je bilo druženje soigralcev in družinkih članov, a kljub temu smo prekršili pravila. To se ne bo ponovilo,” se glasi opravičilo Banege.

V Španiji veljajo pravila, da se lahko na kupu zbere največ 10 ljudi. Iz fotografije je bilo razvidno, da se je zabave udeležilo več oseb.

Nogometaši bi se zaradi treningov morali držati stroge karantene.

La liga se bo nadaljevala 11. junija.