Pogodba že podpisana: Casemiro zvest kraljevemu klubu

La liga 27. Maj 20209:18 > 9:21
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Madridski Real je podaljšal pogodbo z brazilskim veteranom Casemirom do leta 2023, poroča Marca.

Povezano

Kot je poročala Marca, sta se Casemiro in madridski Real vse dogovorila že prejšnji mesec.

Dosedanja pogodba bi se izkušenemu vezistu iztekla leta 2021, tako da so v kraljevem klubu pohiteli in si zagotovili njegove usluge tudi v prihodnje.

Brazilski reprezentant je bil v zadnjih letih standardni član udarne enajsterici Reala in med najpomembenjšimi pri osvajanju lovorik ter eden od tistih nogometsašev, ki jim je Zinedine Zidane najbolj zaupal.

Casemiro je v letošnji sezoni zbral 35 nastopov v vseh tekmovanjih, več od kateregakoli drugega igralca, kar dovolj pove o temu, kakšen status ima v ekipi.

Na Santiago Bernabeu se je preselil leta 2013 iz Sao Paula, v sezoni 2014/15 pa kot posojen igralec nastopal za Porto.