Zastopnik Balea trdi: Gareth je srečen v Realu

La liga 4. Jun 202017:42 > 17:44
Denis Doyle/Getty Images

Nogometaš madridskega Reala Gareth Bale ne namerava zapustiti kraljevega kluba. Njegov zastopnik je dejal, da bi lahko pri 13-kratnih evropskih prvakih zaključil kariero.

Balea se že dolgo časa povezuje z odhodom iz Reala, saj Valižan ni zadovoljen s svojim statusom v ekipi.

Lansko leto je bil tik pred tem, da podpiše pogodbo s kitajskim klubom, a si je beli balet zadnji hip premislil in preprečil njegov odhod.

Zelo dobro se počuti v Madridu. Srečen je v Realu, zato ne vidim razloga, da Gareth ne bi tu ostal do konca kariere,” je dejal zastopnik Garetha Balea.

Veliko se je govorilo, da bi se lahko Bale vrnil na Otok. Za njegove usluge se zanimata Tottenham in Newcastle:

Dvomim, da se bo to zgodilo. Ponavljam, srečen je v Realu,” je z izjavo še enkrat presenetil njegov zastopnik.

Valižanu pogodba z Realom poteče leta 2022.

Hitronogi napadalec je v letošnji sezoni v La ligi zbral vsega 14 nastopov. Dosegel je 2 gola in 2 asistenci.