United in Bayern se zanimata za Havertza

La liga 4. Jun 202022:24 > 22:24
Lars Baron/Getty Images

Športni direktor Bayerja Simon Rolfes upa, da bo Kai Havertz ostal v Leverkusnu, ne glede na to, da se zanj zanimajo največji evropski klubi.

Kai Havertz v letošnji sezoni igra izvrstno. Zaradi odličnih predstav so nanj “vrgli oko” številni evropski velikani. Resno zanimanje sta pokazala Manchester United in Beyern Munchen.

Ne vemo, kaj se bo zgodilo. Zavedamo se, da ga želijo največji evropski klubi. Kai bi lahko igral za vsak klub,” je dejal Rolfes.

“Res je fantastičen. Njegova prihodnost je odvisna od številnih dejavnikov. Upam, da nas ne bo zapustil. Pogodba z Bayerjem ga veže do leta 2022, tako, da smo mirni,” dodaja športni direktor kluba.

20-letni napadalec je v letošnji sezoni nastopil na 35 tekmah. Za lekarnarje je dosegel 15 golov in prispeval 8 asistenc.