Barca potrdila: Suarez dobil zeleno luč!

La liga 6. Jun 202013:16 > 13:16
Alex Caparros, Getty Images Sport

Napadalec Barcelone Luis Suarez je saniral poškodbo kolena in je pripravljen, da po 5 mesečni rehabilitaciji ponovno zaigra.

Luis Suarez je bil z nogometnih zelenic odsoten 147 dni. V klubu so potrdili, da je Urugvajec pripravljen za polne obremenitve, tako, da bo Setien nanj lahko računal že naslednji teden, ko se bo Barca pomerila z Mallorco.

Suarez je z ekipo opravil že nekaj treningov.

Zadnjo tekmo je “Suki” odigral  v polfinalu španskega Superpokala proti Atletico Madridu. Na tej tekmi se je poškodoval. Urugvajec je bil operiran 12. januarja.

Suarez je letos v La ligi odigral 17 tekem. Dosegel je 11 golov in prispeval 7 asistenc.

Obeta se nam zelo zanimiv zaključek španskega prvenstva. Vodilna Barca ima pred kraljevim klubom iz Madrida le 2 točki prednosti.