Zidane: Ne čakam napake Barce, gledam zgolj nase

Aitor Alcalde, Getty Images Sport

Trener madridskega Reala je bil razumljivo zadovoljen po zmagi kraljevega kluba proti Valencii s 3:0.

Povezano

Real je do zmage prišel zahvaljujoč dvojčku Karima Benzemaja in zadetku Marca Asensia, ki se je po povratku na zelenice med strelce vpisal s svojim prvim dotikom.

Za Asensia je zelo pomembno, ker se je po toliko mesecih vrnil na igrišče. Dosegel je gol ob prvem stiku z žogo, kar kaže njegovo kvaliteto. Navdušen sem tudi nad goloma, ki ju jo dosegel Karim. Rekel bi, da je bila to dobra tekma tudi za Hazarda, ki je odigral odličnih 80 minut,” je dejal Zinedine Zidane.

Real po zmagi proti Valencii ostaja drugi z 62 točkami, dvema manj od Barcelone. Galaktike v naslednjem krogu čaka zahtevno gostovanje v Sociedadu, Katalonce pa nič kaj lažje v Sevillii.

Vemo, da bo tako do samega konca. Moramo uživati v tem rezultatu in čestitam igralcem, za katere je bila to težka tekma. Sedaj je čas, da se osredotočimo na Real Sociedad. Gledal bom tudi tekmo Barcelone in Seville, toda ne čakam na napako Barce. Moramo razmišljati o sebi, od nas je odvisno, kje bomo končali,” je dodal Francoz.