Zidane: Ne verjamem v krizo Barcelone

La liga 21. Feb 201713:36 > 13:40
Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Trener Reala Zinedine Zidane je kratko odgovoril na vprašanje, kaj misli o krizi v vrstah Barcelone. Legendarni Francoz je prepričan, da le-te v vrstah Kataloncev sploh ni.

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Barcelona pravzaprav ni v krizi,” se je glasil kratek odgovor Zinedina Zidana o trenutnem stanju v vrstah večnega rivala. Na novinarski konferenci pred zaostalim obračunom 16. kroga La lige Reala proti Valencii (v sredo ob 18:45 v živo na SK 1) je Zidane spregovoril tudi o prihodnosti Isca na Santiago Bernabeuu: “Isco ve, da ga imam rad kot nogometaša, toda jaz imam takih 24. Za mene so vsi enaki. Razumljivo, da želi zapustiti klub, saj si vsak igralec želi igrati,” je pojasnil popularni Zizou.

Beseda je tekla tudi o Garethu Baleu, ki se je konec tedna na zelenice vrnil z zadetkom. “Bale je srečen in fizično pripravljen. Ali bo igral v sredo? To boste videli pred dvobojem,” je dejal trener kraljevega kluba, ki ga po gostovanju na Mestalli že tri dni kasneje čaka novo gostovanje, tokrat pri Villarrealu.

Galaktiki še naprej vodijo na lestvici La lige, kjer imajo točko več od druge Barcelone, a dve tekmi manj.