Dva nora gola Seville in dve vrnitvi za delitev točk

La liga 22. Jun 202022:17 > 22:29
Getty imags/ Manuel Queimadelos Alonso

Na prvi tekmi 31. kroga La Lige sta se Villarreal in Sevilla na zelo zanimivem srečanju razšla z 2:2. Sevilla se je dvakrat znašla v zaostanku, a se obakrat vrnila z dvema prekrasnima zadetkoma.

Eden izmed derbijev 31. kroga med Villarrealom in Sevillo se je končal z delitvijo točk in remijem 2:2.

Tekmo so bolje pričeli domači, ki so v 18. minuti preko Paca Alcacerja. Sevilla je prvič izenačila v 39. minuti, ko je bil z močnim in natančnim strelom od daleč uspešen Sergio Escudero. Končni rezultat prvega polčasa je globoko v sodniškem podaljšku postavil Pau Torres, ki je bil z glavo natančen po podaji s kota Santija Cazorle v 45+4. minuti.

V drugem polčasu so gledalci sicer videli en sam zadetek v 63. minuti, ko sta akcijo izpeljala dva rezervista. Jesus Navas je s predložkom na drugi strani lepo našel Munirja El Haddadija, ki je z “volejem” poskrbel za novo izenačenje in še en izjemen zadetek Andaluzijcev.

Kljub nekaterim lepim priložnostim je na koncu rezultat ostal 2:2.