Sarri: Še vedno se zanašam na Pjanića

La liga 25. Jun 202020:24 > 20:24
Warren Little/Getty Images

Trener Juventusa Mauricio Sarri je dejal, da mu uprava kluba ni sporočila, da se dogovarja za prodajo Pjanića. Italijanski strateg zatrjuje, da se status bosanskega virtuoza ne glede na verjeten odhod, ne bo spremenil.

Včeraj so italijanski mediji poročali o tem, da sta se Barca In Juventus dogovorila glede prihodnosti Arthurja Mela in Miralema Pjanića. Brazilec bo kot vse kaže potoval v Torino, izkušeni bosanski vezist pa v nasprotno smer.

Ne vem kaj se dogaja, toda v tem trenutku se v popolnosti zanašam nanj. Je zelo pomemben za našo ekipo,” je dejal Sarri na tiskovni konferenci.

Ne dvomim v njegove sposobnosti. Če nas zapušča, nas zaradi drugih razlogov. Sam se zavedam, kako pomemben je Miralem za našo ekipo. Iz uprave kluba mi nihče ni nič sporočil. Za zdaj je Pjanić naš igralec, Arthur pa od Barcelone, zato o njem ne bi govoril. Ko je Setien govoril o Pjaniću, mi to ni bilo všeč,” je dejal strastni kadilec na klopi stare dame.

Arthur naj bi s staro damo podpisal 5-letno pogodbo, Pjanić pa naj bi v Kataloniji preživel 3 leta.