Načrt Reala: S prodajo zaslužiti 200 milijonov evrov

La liga 8. Jul 20209:43 > 9:48
Getty Images/Angel Martinez

Zaradi velike finančne izgube, ki je posledica dolgega premora zaradi pandemije, Real Madrid na poletni tržnici ne bo brezglavo zapravljal. Galaktiki bodo nekaj igralcev poskušali prodati.

Dobro obveščena Marca poroča, da želi klubsko vodstvo s prodajo igralcev zaslužiti 200 milijonov evrov. 45 milijonov evrov je že kapnilo na račun kraljevega kluba, saj je Inter za to vsoto kupil Hakimija.

Na izhodnih vratih sta 30-letni Gareth Bale in 28-letni James Rodriguez. Oba sta se znašla v nemilosti Zidana, tako, da je bil njun doprinos v letošnji sezoni zanemarljiv.

Galaktiki bodo prav tako prisluhnili ponudbam za Marcela in Lucas Vazqueza, ki prav tako nimata več prihodnosti na Santiago Bernabeu.

Jamesu pogodba z Realom poteče čez eno leto. Za Kolumbijca so se v preteklosti zanimali v taboru Atletica.

Beli balet za Balea zahteva 25 milijonov evrov. Zanimanje za Valižana so pokazali Manchester United, Arsenal in Everton.