Vodstvo Barcelone se je uskladilo glede prodaje Ivana Rakitića, ki pred novo sezono La Lige odhaja nazaj v Sevillo, poroča El Mundo Deportivo.

Ivan Rakitić

Alex Caparros, Getty Images Sport

Viri blizu katalonskemu velikanu navajajo, da klub za izkušenega, 32-letnega Hrvata zahteva "le" 10 milijonov evrov odškodnine.

Rakitić je sam izrazil željo, da kariero zaključi v klubu iz Andaluzije, kjer je pred tem že nastopal in sicer od leta 2011 do 2014.

V minuli sezoni je član "kockastih" za Barco odigral 41 tekem, dosegel en gol in dodal štiri podaje. Njegova vrendost na trgu je ocenjena okoli 20 milijonov evrov.

Suarez po debiju: Počutim se sijajno!

Novi nogometaš Atletico Madrida Luis Suarez ni skrival navdušenja po debiju za colchonerose, na katerem je v vsega 20 minutah vpisal 2 zadetka in asistenco.

Koeman: Fati bo eden izmed najboljših nogometašev

Trener Barcelone Ronald Koeman je bil presrečen po zmagi na debiju proti Villarealu. Nizozemec je še posebej izpostavil predstavo 17-letnega Ansuja Fatija.

Težave za Real: Poškodoval se je Kroos

Vezist Real Madrida Toni Kroos si je na tekmi z Betisom poškodoval mišico, zaradi česar bo z nogometnih igrišč odsoten najmanj 2 tedna.

Suarezov sanjski debi: Fantastičen občutek

Luis Suarez ni skrival zadovoljstva po sanjskem debiju za madridski Atletico, ko je ob teniški zmagi proti Granadi s 6:1 v dvajsetih minutah dosegel dva gol in podajo.