Casemiro: Bale je zelo pomemben za Real

La liga 5. Avg 202011:20 > 11:20
Denis Doyle/Getty Images

Ko igra na svojem najvišjem nivoju, je Gareth Bale eden izmed najboljših nogometašev na svetu, meni vezist Reala Casemiro.

Valižan v letošnji sezoni ni bil med vidnimi členi Reala, a kljub temu njegov zastopnik trdi, da je Bale srečen v klubu.

Zidane je že večkrat nakazal, da na Baleja ne računa več. Verjetno se je 31-letni napadalec z nekaterimi neprofesionalnimi potezami na klopi, ko se je sredi tekme “delal da spi”, še precej oddaljil od normalnega statusa v ekipi.

Kljub temu, njegov soigralec Casemiro, eden izmed nosilcev igre pri Realu, verjame, da lahko Bale ogromno doprinese k uspehom Reala:

Bale pridno trenira, ima našo podporo. Zaveda se, da ne preživlja najboljših trenutkov v karieri, a še vedno je zelo pomemben za našo ekipo. Dosegal je že zadetke v finalu Lige prvakov. Moramo biti iskreni in povedati, da trenutno ni na visokem nivoju. Ko pa je pravi, je po mojem mnenju med najboljšimi tremi nogometaši na svetu;” je dejal Brazilec.

Balea pogodba z Realom veže do leta 2022.