Parejo v solzah: Ostal sem brez drugega doma

La liga 13. Avg 202011:23 > 11:32
David Ramos / Staff/Getty images

Legenda Valencie Dani Parejo po 9 letih zapušča Mestallo. Od soigralcev in navijačev se je poslavil na čustven način.

Parejo je bil v zadnjih sezonah kapetan Valencie. V ta klub je prišel iz Getafeja leta 2011.

Španski vezist je za netopirje odigral 383 tekem. Skupno je dosegel 64 zadetkov.

Ta klub je moje življenje. Tukaj sem želel končati kariero, a je žal ne bom mogel. Vedno sem govoril, da imam v Valencii dve hiši – v edi živim, druga je Mestalla. Sedaj sem ostal brez enega doma,”  je dejal Parejo.

“Moj sin ne razume, kako bom lahko nosil dres drugega kluba. Razlagal sem mu, da bom igral za drug klub in da ne bom več nosil dresa Valencie. Tega ni mogel razumeti, zelo čudno me je gledal,” je dejal 30-letni vezist.

Tridesetjednogodišnjak je tokom tog objašnjenja napravio pauzu, a zatim kroz suze nastavio:

“Pitao me je ‘Tata, zašto odlaziš iz Valensije, pa ti si uvek tu?’ Odgovorio sam mu da je to tako u fudbalu i da je to veoma tužno“.