Casillas: Bili so slabi časi, a Real bo vedno moj dom

Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Legendarni Iker Casillas je potrdil, da se bo verjetno vrnil v Real Madrid, kjer naj bi opravljal funkcijo pomočnika predsednika kluba Florentina Pereza.

Casillas je na začetku avgusta potrdil, da je končal nogometno kariero. Takoj po tem, so se španski mediji dokopali do informacij, da se legendarni vratar namerava vrniti v svoj matični klub.

Nič še ni odločeno, toda upam, da se bom vrnil v Real,” je dejal Iker.

“Iz kluba nisem odšel na najlepši način, toda Real je moj dom. Ob mojem slovesu je bilo izrečenih precej grdih stvari, toda minilo je veliko časa in vse se je umirilo. Moj odnos s Florentinom je dober. Ko se bom vrnil v Madrid, se bova pogovorila,” je dejal Casillas.

Pred tem je sicer legendarni čuvaj mreže želel kandidirati za predsednika Španske nogometne zveze.

Želel sem kandidirati, a se zaradi političnih razlogov za to na koncu nisem odločil,” je za konec dejal 39-letnik.