Osvojil pet lovorik, a ne ve, kje bo nadaljeval kariero

La liga 24. Avg 202020:04 > 20:10
Printscreen

Za španskim bočnim branilcem Alvarom Odriozolo je neverjetna sezona. V prvi polovici je bil član Real Madrida, januarja pa se kot posojen nogometaš preselil k Bayernu. Sezono je sklenil s kar petimi lovorikami, a na zelenici prebil zares malo minut.

Navkljub napolnjenim vitrinam desni bočni branilec en bo zadovoljen z zadnjo sezono, v kateri je pri obeh klubih zbral vsega 613 minut, kar je skupno gledano manj kot sedem celotnih tekem.

Povezano

Navkljub majhni minutaži pa je madridski AS razkril, da je za 24-letnim igralcem nepozabna sezona, ki jo bo težko ponoviti. Odriozola je namreč osvojil neverjetno število lovorik (5).

Zaradi izredno nizke minutaže je Odriozola rečeno v šali lovoriko osvojil vsakih 123 minut.

Občasni španski reprezentant je za Real v La Ligi odigral štiri tekme (zadnjič oktobra 2019), v drugem delu sezone pa si trikrat nadel dres Bayerna. Z obema klubom je tako osvojil državno prvenstvo.

Bayernu je pomagal še do naslova v ligi prvakov, saj je ob zanesljivi zmagi Bavarcev na tekmi osmine finala s Chelseajem (4:1) odigral 19 minut.

Sedem minut je zbral še v DFB pokalu, kjer je prav tako slavil Bayern, januarja pa je bil član zasedbe Zinedina Zidana, ki je osvojila španski superpokal.

Navkljub petim osvojenim lovorikam pa Odriozola ne ve, kje bo nadaljeval kariero. Bayern ni zainteresiran za odkup, pri Realu prostora zanj ni, zato je najbolj verjetne nova posoja. Morda celo v domači Real Sociedad, kjer je Odriozola prvič zablestel.

Medtem so prvo “uradno” ponudbo zanj pripravili pri Voždovcu, kjer so se pošalili na Twitterju.