Golijada na Mestalli: Vallejo Valencii priboril zmago

La liga 13. Sep 202023:04 > 23:05
Eric Alonso, Getty images

Mestni obračun med Valencio in Levantejem je nedvomno predstavljal najbolj zanimivo tekmo 1. kroga španske La lige. Na Mestalli je padlo kar 6 zadetkov.

Levante je povedel že v 55. sekundi. Pod izjemen zadetek se je podpisal Morales. Netopirji so odgovorili v 12. minuti, ko je po podaji Leeja izenačil Gabriel Paulista. 33-letni Morales je v 36. minuti znova zatresel mrežo nasprotnika, a Valencia je ponovno hitro odgovorila. Le 3 minute kasneje je izenačil Maxi Gomez.

V 71. minuti je trener Valencie Javi Gracia Carlos iz igre povlekel Leeja in na zelenico poslal Manuja Valleja. Menjava se mu je obrestovala, saj je Vallejo v nadaljevanju dosegel kar 2 zadetka. Prvega le 4 minute po vstopu po podaji Cherysheva, drugega pa v 94. minuti za končnih 4:2.

Netopirji so tako zabeležili prvo zmago v sezoni.