Enrique: Barca je večja od Messija

La liga 14. Sep 202018:34 > 18:36
Michael Regan, Getty Images

Nekdanji igralec in trener Barcelone Luis Enrique meni, da bi katalonski ponos lovorike osvojal tudi, če bi Lionel Messi zapustil Camp Nou.

Najboljši nogometaš na svetu letos še ne bo zapustil Barcelone, zdi pa se precej verjetno, da po to storil po koncu sezone.

Enrique je prepričan, da tudi v tem primeru navijači ne bi smeli biti zaskrbljeni:

Klubi so vselej nad igralci in predsedniki ter nad vsemi drugimi. Barcelona je bila ustanovljena leta 1899 in velja za enega izmed najboljših klubov. Vedno je osvojala lovorike in tako bo tudi v prihodnje. Prej ali slej bo Leo odšel, blaugrana pa bo zmagovala in osvajala lovorike brez njega,” je dejal selektor španske reprezentance.

Enrique je pri Barci z Messijem sodeloval od leta 2014 in 2017. Katalonci so v tem obdobju dvakrat osvojili La ligo in enkrat Ligo prvakov.

Sportklub Slovenija