Pjanić: Privilegij bo igrati z nezemljanom Messijem

La liga 15. Sep 202017:10 > 17:11
Printscreen

V torek so pri Barceloni tudi uradno predstavili Miralema Pjanića kot njihovega novega nogometaša. Na promocijskem dogodku na stadionu Camp Nou je dejal, da je že od nekdaj sanjal, da bi igral za tako velik klub.

Sportklub Slovenija

Nogometaš iz Bosne in Hercegovine je na Camp Nou prispel iz Juventusa. Z Barcelono pa je pogodbo podpisal do poletja 2024.

Želel bi, da bi sem prišel s šestimi leti. Že kot otrok sem sanjal, da bi igral tukaj. Ponosen sem, da sem tukaj. Imel sem dobro kariero, spoštujem vse klube v katerim se igral toda zdaj sem prišel v največjega. Srečen sem,” je dejal Miralem

Pjanić je tudi poudaril, da mu je v čast biti soigralec Lea Messija, ki se je kljub vsemu odločil, da pri Barceloni ostane še (vsaj) eno sezono.

“Prebral sem vse kar se je dogajalo v povezavi z Messijem. On je prvak, zmagovalec in upam, da bom z njim osvajal lovorike. Ne morem si ga predstavljati v kakšnem drugem dresu. Je najboljši igralec vseh časov in lepo bo deliti garderobo z nezemljanom in z njim igrati.”

Pjanić bo pri katalonskem klubu nosil dres s številko osem.