David Ramos, Getty Images

16.09.2020 | 09.49

Diego Costa in Santiago Arias znova trenirata

Atletico Madrid

Vratar Atletico Madrida Jan Oblak je na treningu znova pozdravil soigralca Diega Costo in Santiaga Ariasa, ki nista več okužena s koronavirusom.

Diego Costa

Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Kot so zapisali pri Atleticu, sta nogometaša uspešno prestala vsa testiranja in tudi vse zdravniške preglede, po katerih sta se v torek vrnila na treninge.

Naj vas spomnimo, da je Atletico na začetku septembra razkril, da sta dva igralca okužena s koronavirusom. Oba sta takoj odšla v samoizolacijo, v času okužbe pa nista kazala simptomov bolezni.

La Liga, Derby Bananas

Sportklub Slovenija

Suarez po debiju: Počutim se sijajno!

Novi nogometaš Atletico Madrida Luis Suarez ni skrival navdušenja po debiju za colchonerose, na katerem je v vsega 20 minutah vpisal 2 zadetka in asistenco.

Koeman: Fati bo eden izmed najboljših nogometašev

Trener Barcelone Ronald Koeman je bil presrečen po zmagi na debiju proti Villarealu. Nizozemec je še posebej izpostavil predstavo 17-letnega Ansuja Fatija.

Težave za Real: Poškodoval se je Kroos

Vezist Real Madrida Toni Kroos si je na tekmi z Betisom poškodoval mišico, zaradi česar bo z nogometnih igrišč odsoten najmanj 2 tedna.

Suarezov sanjski debi: Fantastičen občutek

Luis Suarez ni skrival zadovoljstva po sanjskem debiju za madridski Atletico, ko je ob teniški zmagi proti Granadi s 6:1 v dvajsetih minutah dosegel dva gol in podajo.