Koeman o Suarezu: Če bo ostal, bo del ekipe

La liga 17. Sep 202011:05 > 11:09
Reuters, Albert Gea

Novi trener Barcelona Ronald Koeman je zgodbo na klopi katalonskega ponosa pričel z dvema zmagama na prijateljskih obračunih. V sredo je s 3:1 padla Girona, Nizozemec pa se je po tekmi razgovoril tudi o statusu Luisa Suareza.

Urugvajca znova ni bilo v ekipi, navkljub temu pa napadalec ves čas trenira s prvo ekipo.

Govorili smo o njegovi prihodnosti. Vse je odvisno samo od tega, če bo ostal, ali odšel. Če bo ostal, bo del ekipe,” razkriva Koeman.

Na Camp Nouu sicer pričakujejo, da si Suarez hitro najde nov klub, hkrati pa se mora z Barcelono dogovoriti in rešiti finančne težave, ki bodo nastale ob njegovem slovesu.

Če bo napadalec na koncu ostal pri Barceloni, bo vse skupaj spominjal na zgodbo Samuela Eto’oja, ki se ga je leta 2008 želel rešiti Pep Guardiola. Kamerunec je na koncu ostal v klubu in odigral fantastično sezono.

Sportklub Slovenija