Iličić pred vrati Seville?

La liga 27. Mar 201717:11 > 17:13
Getty Images/Emilio Andreoli

Slovenski nogometni reprezentant Josip Iličić bi poleti lahko zamenjal delodajalca in iz Fiorentine prestopil v Sevillo. Andaluzijci so zanj že pripravili lep kupček denarja.

Josip Iličić je s slovensko nogometno reprezentanco včeraj izgubil kvalifikacijsko tekmo za nastop na SP v Rusiji proti Škotski, a zanimanje zanj ne pojenja. Jojo je letos v dresu Fiorentine dosegel pet zadetkov in dodal še štiri asistence, za to ni čudno, da je opozoril nase in pritegnil pozornost Seville.

Trener andaluzijske ekipe Jorge Sampaoli je za Iličića pripravljen odšteti deset milijonov evrov, 29-letnik pa bi za nagrado lahko zaigral v Primeri.

Iličiću prestopi iz kluba v klub niso tuji, saj je v svoji karieri zaigral za številna moštva, med njimi tudi Interblock, Maribor in Palermo.

Fiorentina ga je v svoje vrste zvabila leta 2013, zanj pa so odšteli 9 milijonov evrov. Za slovensko reprezentanco je zbral 43 nastopov in dva zadetka. V dresu Slovenije je debitiral leta 2010.