Dolg Zvezde drastično znižan!

EuroFootball, Getty Images

Po pisanju "Novosti" bo uprava Crvene Zvezde v kratkem uradno potrdila znesek dolga, ki se je močno znižal.

Ob 18. uri bo na stadionu Rajko Mitić potekala skupščina kluba, na kateri bosta predsednik Svetozar Mijailović in direktor Zvezdan Terzić pojasnila kako jim je uspelo zmanjšati dolg.

Konec leta 2014 je dolg najtrofejnejšega srbskega kluba znašal kar 52 milijonov evrov, na zadnji skupščini pa so vodilni možje poudarili, da so dolg znižali na 36 milijonov.

Novinarji “Novosti” so zdaj postregli z informacijo, da se je dolg znižal za še dodatnih pet do deset milijonov evrov, najpomembnejša novica pa je ta, da so dolgovi do igralcev iz astronomskih 17 milijonov znižani na vsega milijon evrov. To je tudi najbolj pomembna informacija za UEFO.