Srbski derbi minil v senci izgredov na tribunah

Uncategorized 13. Dec 201719:01 > 19:03
Maja Todić

Partizan in Crvena zvezda sta veliki derbi končala z 1:1, v peti minuti srečanja pa je prišlo do izgredov na tribunah.

Do pretepa je prišlo v peti minuti tekme, ko so za neljube dogodke poskrbeli navijači Partizana. Na srečo je bilo v nadaljevanju tekme bolj mirno, tako da je bil v ospredju nogomet.

Partizan, ki je imel pred tekmo 9 točk zaostanka, je v boju za priključitev k Zvezdi potreboval zmago, na dobri poti do nje pa je bil v 61. minuti, ko je Soumah uspešno izvedel najstrožjo kazen. To je bila prva enajstmetrovka za Partizan na derbijih po letu 1995!

Crvena zvezda se ni predala in šest minut pred koncem pred Boakyja izenačila ter pred odhodom na zimski premor obdržala devet točk naskoka pred največjim rivalom.