Garcia: Verjamem, da bomo osvojili dvojno krono

Uncategorized 25. Maj 202017:18 > 17:20
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Nogometaš Crvene zvezde Mateo Garcia je srečen, ker bo prvo lovoriko osvojil v rdeče-belem dresu.

Zvezda bi si v petek z zmago proti Radu tudi že matematično zagotovila 10. prvenstveno zvezdico.

Dobro treniramo in verjamem, da se bomo že v petek veselili državnega naslova. To bo moje prva lovorika v rdeče-belem dresu. Moram priznati, da sem zaradi tega zelo srečen,” je dejal Argentinec.

Varovanci Dejana Stankovića se bodo v nadaljevanju sezone osredotočili na srbski Pokal. 23-letni krilni napadalec verjame v to, da bo beograjski klub osvojil dvojno krono:

Verjamem, da zmoremo. Smo profesionalci, vemo kaj se od nas zahteva, tako, da želimo sezono zaključiti uspešno. Mi smo Crvena zvezda, na vsaki tekmi želimo zmagati,” je dejal Argentinec.

Mateo Garcia je v letošnji sezoni za klub iz Beograda zbral 13 nastopov. Dosegel je 3 zadetke in prispeval asistenco.