V ŽIVO na SK 1: Zvezda že danes prvak tretjič zapored?

FK Partizan

Potem ko ste v času epidemije koronavirusa na Sportklubu lahko uživali samo v nogometnih mojstrovinah iz Belrousije, bo naš program v prihodnosti bogatejši iz dneva v dan. Danes se na veliki oder vrača srbska liga. Prva tekma ob 15:00, vodilna Crvena zvezda ob 19:30 gostuje pri Radu.

Povezano

Po več kot dveh mesecih se danes nadaljuje srbsko prvenstvo, ki ga spremljajte v živo na programih Sportkluba. Crvena zvezda bi si že na obračunu na Banjici lahko tudi matematično zagotovili nov naslov srbskega prvaka tri kroge pred koncem prvenstva.

Crvena zvezda mora za tretjo prvenstveno zvezdico premagati Rad, ki pred mini mestnim derbijem zaseda predzadnjo mesto s 15 točkami. V prvem letošnjem medsebojnem obračunu v okviru 12. kroga je Crvena zvezda na Marakani slavila s 3:1. Zadetke za zmago nekdanjih evropskih prvakov so dosegli Milan Pavkov, Marko Marin (iz najstrožje kazni) in Marko Gobeljić.

Že dva tedna se pripravljamo na tekmo z Radom. Zavedamo se, kaj bi zmaga v tem dvoboju pomenila za Crveno zvezdo. Ko pravim, da delamo na sebi, to pomeni, da nadzorujemo tudi pritisk. Igralcem poskušam pojasniti, da so pomembne tekme odvisne od samonadzora. Ne rabimo biti zmedeni in hiteti, temveč moramo spoštovati tisto, kar smo se dogovorili. Obstajal bo želja, da tekmo čim prej končamo, da bi prišli do cilja, toda bolj, ko bomo strpni, bližje bomo naslovu,” napoveduje trener rdeče-belih Dejan Stanković.

Srbsko prvenstvo se nadaljuje s tekmo ob 15:00 med Inđijo in Spartakom, ob 17:00 sledi še dvoboj Vojvodina – Čukarički. Vse tekme spremljajte V ŽIVO na SK 1.