Nogomet se znova igra – Spartak slavil pri Inđiji

Uncategorized 29. Maj 202016:59 > 17:01
SK

Na prvi tekmi v Superligi Srbije po dvomesečnem premoru zaradi pandemije koronavirusa so nogometaši Spartaka iz Subotice v gosteh proti Inđiji slavili z 2:1.

Domači so sicer hitro prišli do vodstva. V 7. minuti je gol dosegel Mihail Jovanović. Vseeno so nogometaši iz Subotice pred praznimi tribunami prišli do vseh treh točk. Že v 10. minuti je za izenačenje poskrbel Nemanja Nikolić

Trenutek odločitve je padel v 70. minuti je za vodstvo in posledično zmago Spartaka gol dosegel Milan Marčić.

Spartak je v Superligi s 40 točkami na sedmem mestu, Inđija pa je z 19 točkami ostala na 14. mestu.

Danes sta na sporedu še tekmi VojvodinaČukarički (17:00) in RadCrvena zvezda (19:30). Obe tekmi si je mogoče ogledati na Sportklubu. Spomnimo, v tej sezoni iz lige ne bo izpadlo nobeno moštvo. V naslednji sezoni pa se bo prvenstvo razširilo na 20 klubov.