Konec Partizanove dominacije, Vojvodina osvojila pokal!

Uncategorized 24. Jun 202018:45 > 22:12
FK Partizan

Nogometaši Vojvodine so zmagovalci Pokala Srbije potem ko so v finalu po izvajanju enajstmetrovk premagali Partizan.

Vsi štirje goli so bili doseženi med rednim delo tekme. Na tekmi so do prednosti prišli nogometaši Vojvodine potem, ko je bil v 37. minuti natančen Miljan Vukadinović. V drugem polčasu je prednost podvojil Petar Bojić, ki je zadetek dosegel v 56. minuti srečanja. Že se je zdelo, da bodo pri Vojvodini prišli do pokala po rednem delu pa je najprej na 2:1 znižal Nemanja Stevanović v 80. minuti, povsem ob koncu v šesti minuti sodnikovega dodatka pa s prekrasnim zadetkom Strahinja Pavlović

Tekma je šla v podaljšek kjer pa nobena izmed ekipi ni uspela doseči zadetka. Sledile so enajstmetrovke po katerih pa so svoj drugi pokal v zgodovini osvojili nogometaši Vojvodine. Na drugi strani pa pri Partizanu niso še petič zapored osvojiti tovrstne lovorike in so sezono končali praznih rok.