VIDEO: Predsednik Siona napadel komentatorja!

Uncategorized 22. Sep 201712:11 > 12:29
EuroFootball, Getty Images

Predsednik švicarskega nogometnega prvoligaša Sion, Christian Constantin, se je včeraj - po tekmi z Luganom - s pestmi spravil nad televizijskega komentatorja Rolfa Fringerja.

Sion je tekmo dobil z 2:1, 60-letni Constantin je po tekmi udaril Fringerja, kar so kamere delno tudi ujele. Predsednik kluba je nato trdil, da je bil v incident prisiljen, saj da ga je komentator napadel v medijih in se do njega obnašal nespoštljivo ter da sta si sedaj “bot”.

Fringe rje prejšnji teden kritiziral Constantinovo vodenje kluba, ki je po njegovem mnenju “smešno”. Fringer je bil pred komentatorsko službo tudi izvrsten trener. Bil je selektor državne izbrane vrste, udejstvoval pa se je tudi kot trener Schaffhausna, Aaraua, Grasshopersa, Apollona, PAOK-a, St. Gallna, Luzerna in Züricha.

Švicarska nogometna zveza je že sporočila, da namerava o omenjenem incidentu sprožiti disciplinski postopek proti Christianu Constantinu.