OZS

Odbojka

23.12.2018 | 19.26

Odbojkaricam Calcita tretji pokalni naslov

Zmagovalke ženskega odbojkarskega pokala so tretjič postale odbojkarice Calcita Volleyja. Za Kamničanke je to prva pokalna lovorika po sezoni 2013/2014.

S 3:1 v nizih (-19, 25, 25, 25) so v finalu premagale Novo KBM, ki ima že sedemnajst pokalnih naslovov.

Kamničanke so v polfinalu ugnale GEN-I Volley, Mariborčanke, ki so bile pokalne prvakinje prejšnja štiri leta, pa so bile boljše od kamniške druge ekipe. Ekipi sta se letos že srečali v državnem prvenstvu, tekmo je dobil Calcit.

Ob 20.00 bo še moški finale med ACH Volleyjem in Calcitom Volleyjem.