OZS

Odbojka

23.12.2018 | 19.26

Odbojkaricam Calcita tretji pokalni naslov

Zmagovalke ženskega odbojkarskega pokala so tretjič postale odbojkarice Calcita Volleyja. Za Kamničanke je to prva pokalna lovorika po sezoni 2013/2014.

S 3:1 v nizih (-19, 25, 25, 25) so v finalu premagale Novo KBM, ki ima že sedemnajst pokalnih naslovov.

Kamničanke so v polfinalu ugnale GEN-I Volley, Mariborčanke, ki so bile pokalne prvakinje prejšnja štiri leta, pa so bile boljše od kamniške druge ekipe. Ekipi sta se letos že srečali v državnem prvenstvu, tekmo je dobil Calcit.

Ob 20.00 bo še moški finale med ACH Volleyjem in Calcitom Volleyjem.

Calcit Volley

Calcit Volleyball

Več sledi...

Komentarjev (1)

pesi

Lepa tekma in zaslužena zmaga CALCIT-a. Bravo kraljice .... Prvi pokal gre v KAMNIK

Odgovori 0 0

Ob 20:00 na SK 2: Prva zaključna žoga za Mariborčanke

Odbojkarice Nove KBM Ranika bodo imele nocoj prvo zaključno žogo za tretji zaporedni in skupno že 16. naslov državnih prvakinj v odbojki. Jim odbojkarice GEN-I Volleyja lahko prekrižajo načrte? Obračun iz Nove Gorice od 20:00 naprej v živo na SK 2.

Odbojkarji ACH-ja brez težav ubranili naslov

Odbojkarji ACH Volleyja so na tretji tekmi finala v Tivoliju s 3:1 premagali Calcit Volley in se razveselili še šestnajstega naslova državnih prvakov v klubski zgodovini.

ACH v Kamniku pokazal zobe

Druga finalna tekma slovenskega odbojkarskega prvenstva za moške med ACH Volleyjem in Calcitom iz Kamnika se je končala z rezultatom 3:0 za aktualne prvake.

Ob 18:30 na SK 1: Bo Gen-I končal vladavino Branika?

Po izvrstni odbojkarski predstavi na prvi tekmi moškega finala, se nocoj začenja še žensko finale državnega prvenstva. Najboljši po rednem delu GEN-I Volley bo izzval branilke naslova iz vrst Nove KBM Branika. Neposredni prenos obračuna od 18:30 naprej v živo na SK 1.