Belchatow pretrd oreh za ACH

Uncategorized 19. Jan 201719:51 > 20:06
Facebook

Odbojkarji ACH Volleya so v tretji tekmi Lige prvakov gostili poljski Belchatow, ki je prišel do prve zmage v tekmovanju (3:1).

Ljubljančani so na tretji tekmi v sezoni zabeležili še drugi poraz. Potem, ko so bili decembra uspešnejši odbojkarji Modene, je vmes ACH premagal Craiovo, zdaj pa izgubil proti poljskemu Belchatowu.

Gostje so povedli z 2:0 v nizih, kar je nakazalo, da slovenskega predstavnika čaka izredno težko delo. Po slabem začetku so se Ljubljančani v tretjem nizu pobrali in ga dobili s 25:18. Zato pa so katastrofalno začeli četrti, kot se je kasneje izkazalo tudi odločilni niz, v katerem so gostje povedli s kar 9:1. Poti nazaj več ni bilo, ACH je prišel do 15 točk, gostje pa so se veselili prve zmage v letošnji sezoni Lige prvakov.

S tem porazom je ACH padel na zadnje mesto v skupini. Po treh tekmah ima 3 točke, prav toliko točk kot Belchatow, Craiova ima eno več, vodilna Modena pa jih ima 8.