Aleš Oblak

Odbojka

04.02.2020 | 19.22 > 19:25

Mariborčanke tudi doma nemočne proti Rusinjam

Odbojkarice Nove KBM so v 5. krogu Lige prvakinj pred domačimi gledalci izgubile proti ruskim podprvakinjam iz Kaliningrada s 3:0 in so še naprej v tej sezoni elitnega tekmovanja brez dobljenega niza.

Nova KBM Branik

Mariborčanke so danes pred domačimi gledalci v odbojkarski Ligi prvakinj doživeli še peti poraz na peti tekmi. Tudi na gostovanju je bila boljša ekipa Kaliningrada iz Rusije s 3:0 v nizih, kar pomeni, da slovenske predstavnice še naprej ostajajo brez osvojenega niza v skupinskem delu tega tekmovanja.

Rusinje so v prvem nizu hitro prevzele pobudo in le tega na koncu dobile s 25:17. V drugem so imele nekaj malega več težav, a so vseeno zanesljivo povedli z 2:0 v nizih, Mariborčanke pa so pustile pri 21. točkah.

V zadnjem, tretjem nizu so Rusinje znova delovale odlično in naše odbojkarice pustile pri 18-ih osvojenih točkah.