NKBM Branik s porazom zaključil Ligo prvakov

Uncategorized 18. Feb 202020:51 > 21:03

Odbojkarice Nove KMB Branik so v zadnjem 6. krogu Lige prvakov doma gostile Savino Del Bene Scandicci. Potem ko so prvi niz dobile (23), so naslednje tri izgubile (-20, -20, -14) in s porazom proti italijanskem predstavniku ter brez točke končale letošnje nastope v Ligi prvakov.

Odbojkarice Nove KBM Branik so igrale zadnji 6. krog odbojkarske Lige prvakov. Po petih porazih je bil zadnji nasprotnik v rednem delu tekmovanja italjianski Savino Del Bene Scandicci. Mariborčanke so prvi niz dobile (23) nato pa naslednje tri izgubile (-20, -20, -14) in na koncu italijankam morale priznati premoč z 1:3. To je bil še šesti poraz na šestih srečanjih, Mariborčanke tekmovanje v skupinskem delu končujejo brez osvojene točke.