Zgodovinski ponedeljek na Sportklubu!

Pool/Getty Images

Spoštovane gledalke, spoštovani gledalci, danes Vas na programih Sportkluba čaka kar 21 prenosov različnih športnih dogodkov v neposrednem prenosu.

Zgodovinski ponedeljek na Sportklubu smo začeli ob sedmih zjutraj z ATP turnirjem serije 250 iz Astane, do konca dneva pa boste lahko uživali še v prenosih nogometa, košarke, ameriškega nogometa, plavanja in snookerja.

Med drugim lahko na SK 1 ob 18:30 pospremite obračun Premier lige med Brightonom in WBA-jem, ob 21:00 sledi še tekma Burnley – Tottenham. SK 2 bo danes v znamenju teniškega turnirja iz Dunaja, kjer nastopa tudi prvi igralec sveta Novak Đoković, in kolumbijskega klubskega nogometa, na SK 3 pa boste lahko uživali v obračun srbske lige med Radničkim in Partizanom ter dvobojem prve slovenske košarkarske lige med Laškim in Heliosom.

Celoten spored najdete TUKAJ.