Vir: Getty Images
Ostalo 15.09.2017 | 19:43

Tokič in druščina najmanj bronasti

Slovenska moška namiznoteniška reprezentanca je na evropskem prvenstvu v Luxembourgu poskrbela za senzacijo.

Bojan Tokič

Bojan Tokič

V četrtfinalu so Bojan Tokić, Darko Jorgić in Deni Kožul s 3:2 premagali Švedsko in si priborili najmanj bronasto odličje.

To je za Slovenijo prva moška ekipna kolajna na velikih tekmovanjih, ženske so na evropskem prvenstvo že osvojile bron.

V dvoboju s Švedsko je blestel Tokić, ki je prispeval dve točki, za odločilno zmago pa je tako kot na tekmi z branilko naslova Avstrijo poskrbel Jorgić, poroča STA.

V polfinalu v soboto izbrance Jožeta Urha čakajo večkratni prvaki Nemci.