Jurečič nova okrepitev Celja

MRK Krka

Vodstvo državnih prvakov že sestavlja moštvo za naslednjo sezono. Del le-te bo tudi mladi Jan Jurečič, otrok novomeške Krke, ki se seli v mesto ob Savinji. Podpisal je dvoletno pogodbo.

Na današnji tekmi proti Celju se bo od Krkinega dresa poslovil Jan Jurečič, ki bo svojo kariero nadaljeval prav pri tokratnemu nasprotniku novomeškega prvoligaša. Dolenjsko prestolnico torej zapušča eden izmed najboljših krilnih igralcev v ligi, ki je s Celjani podpisal dvoletno pogodbo z možnostjo podaljšanja.

“Celje je klub s tradicijo in zgodovino. Imel sem ponudbe drugih klubov, a sem raje počakal na Celje. Menim, da je prišel čas, da se preizkusim na višjem nivoju. Igranje v Ligi prvakov in SEHA ligi bo nekaj posebnega. Bo pa to zame nek nov izziv, saj bom sedaj moral vse podrediti rokometu,” pravi Jurečič, ki bo svojemu dosedanjemu klubu, ki ga je rokometno izobrazil, večno ostal hvaležen.

“V prvi vrsti se želim zahvaliti za vse, kar mi je klub v teh letih ponudil. Predsedniku kluba Marjanu Kukmanu, vsem trenerjem, s katerimi sem sodeloval, in na koncu tudi navijačem, ki so me podpirali na moji športni poti. Krko bom ohranil v lepem spominu, saj je to klub, ki mi je dal vse. Vesel sem, ker klub dobro dela z mladimi in dosega vrhunske rezultate. Soigralcem, upravi in vsem ostalim še enkrat hvala za vse lepe trenutke, ki sem jih preživel v Novem mestu,” je zaključil Jurečič.