Janez Gams novi direktor RK Gorenje Velenje

RK Gorenje Velenje/Facebook

Upravni odbor RK Gorenja iz Velenja je za novega direktorja kluba imenoval Janeza Gamsa, dosedanji direktor Rok Bizjak pa je postal eden od dveh podpredsednikov upravnega odbora.

Novi direktor, tudi nekdanji igralec Gorenja, je ob imenovanju povedal: “V RK-ju Gorenje Velenje sem preživel najlepša leta svoje rokometne kariere. Na ta leta in na klub me vežejo izjemno lepi spomini. Zato sem izjemno vesel, da bom lahko v prihodnje klubu pomagal v vlogi direktorja. Zavedam se odgovornosti, ki jo prevzemam. Imenovanje na novo funkcijo razumem tudi kot potrditev dobrega dela v preteklih šestih mesecih, ko smo skupaj s sodelavci v klubu začrtali pot, po kateri bomo hodili v prihodnje.

Janez Gams je poudaril, da bodo Velenjčani na športnem področju v prihodnje dali največji poudarek nadaljnjemu razvoju svoje rokometne šole, iz katere želijo že na kratek rok črpati igralce za člansko ekipo: “Ta je, čeprav smo jo pred sezono popolnoma prevetrili, v preteklih mesecih pokazala, da ima karakter in je za izpolnitev ciljev pripravljena trdo delati. S tem postavljamo dobre temelje, ki jih bomo v prihodnjih sezonah nadgradili in na srednji rok v naše vitrine vrnili naslov slovenskega prvaka.